В перший день учень прочитав 120 сторінок книги , що 3/4 від загальної кількості сторінок у книзі ,

а в 2 день 1/8 усіх сторінок

Ответы на вопрос

Отвечает Колесникова Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

120÷4×3=90 стор 1день

120-90=30 стор ост2

30÷8=3,75 стор