Турист пройшов 15 КМ, що становить 5/9 наміченого маршруту. Скільки кілометрів залишилося пройти

туристу?​

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Кирилл.

Ответ:

12 км

Пошаговое объяснение:

1/9 маршрута = 15 / 5 = 3 км

9/9 - 5/9 = 4/9 км

3 * 4 = 12 км