Знайдіть добуток суми чисел 3 1/5 і 2 1/10 та їх різниці


Ответы на вопрос

Отвечает Добровольська Андріана.

3 \frac{1}{5}  + 2 \frac{1}{10}  = 3 \frac{2}{10}  + 2 \frac{1}{10}  = 5 \frac{3}{10}

3 \frac{1}{5}  - 2 \frac{1}{10}   = 3 \frac{2}{10}  - 2 \frac{1}{10}  = 1 \frac{1}{10}

5 \frac{3}{10}  \times 2 \frac{1}{10} =  \frac{53}{10}   \times  \frac{21}{10}  =  \frac{53}{50}  = 1 \frac{3}{50}

Отвечает Гашишев Дмитрий.

Пошаговое объяснение:

3 1/5+2 1/10=3 2/10+2 1/10=5 3/10

3 1/5-2 1/10=3 2/10-2 1/10=1 1/10

5 3/10×2 1/10=53/10×21/10=53/50= 1 3/50