1) чи правильний запис 7 : 10 = 70% ответ 2) скільки відсотків становить три чверті від цілого


Ответы на вопрос

Отвечает Воеводин Данил.

Решение:

1) 1% = 0,01, поэтому

7 : 10 = 0,7 = 0,70 = 70% - равенство верное

2) 3/4 = (3•25)/(4•25) = 75/100 = 75%.