Петрикова бабуся розводить гусей та кролів,у яких 33 голови та 92 лапки.Скільки гусей і скільки

кролів у бабусі?

Ответы на вопрос

Отвечает Tur Anastasia.

Відповідь:

У бабусі Петрика 13 кролів та 20 гусей.

Покрокове пояснення:

Припустимо, що бабуся Петрика має 11 кролів та 22 гуся. У такому разі кролі мають 11 × 4 = 44 лапи, та гусі мають 22 × 2 = 44 лапи. Разом отримуємо 44 + 44 = 88 лап. За умовами задачі у бабусиних тварин та птахів 92 лапи. Ми отримали на 92 - 88 = 4 лапи меньше ніж є насправді. Отже потрібно взяти на 4 / 2 = 2 гуся меньше та на 2 кроля більше. Чому ми ділили 4 на 2? Тому, що один кролик відрізняється від одного гуся однією парою лап. А чотири лапи - це те, чим два кролі відрізняються від двох гусей.

Відповідно у бабусі Петрика 11 + 2 = 13 кролів та 22 - 2 = 20 гусей.

Перевірка:

13 кролів мають 13 × 4 = 52 лапи, та 20 гусей мають 20 × 2 = 40 лап. Разом 52 + 40 = 92 лапи. Разом бабусини тварин та птахі мають 13 + 20 = 33 голови.

Все вірно.