Ребята, помогите! Бабуся розвела гусей і кролів. У всіх них разом 25 голів і 54 лапки. Скільки

гусей і скільки кролів має бабуся ?

Ответы на вопрос

Отвечает Ференци Кирилл.
23 гуся и 2 кролика

23*2 =46 лап
2*4=8 лап
46+8=54 лап

23+2=25 голов.