встановіть відповідність між виразом (1-4) і його значення (А-Д). 1). (256+144)÷(16-8). А) 75. 2)

24535. Б)820. 3) 427+88+203+102. Г)4530. 4. Д)10​

Ответы на вопрос

Отвечает Правленков Илья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(256 + 144) : (16 - 8) =

1) 256 + 144 = 400

2) 16 - 8 = 8

3) 400 : 8 = 50

427 + 88 + 203 + 102 = 820