Робітник виготовив 35 деталей, що становить 5/7 норми. Скільки деталей повинен виготовити робітник

за нормою?

Ответы на вопрос

Отвечает Гасанов Гусейн.

Ответ:

49 деталей за нормою

Пошаговое объяснение:

35 : 5/7 = 35 : 5 * 7 = 49 (дет.) - треба виготовити за нормою;