Як зміниться різниця двох натуральних чисел якщо зменшуване збільшити на 13,а від'ємник зменшити на

7?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бадылов Никита.

Ответ:

(a+13)-(c-7)=a+13-c+7=a-c+20

Відповідь: збільшиться на 20