Периметр рівнобедного трикутника доривнюе 88 см, а бічна сторона 32 см, основу трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Митров Егор.

Відповідь:Основа дорівнює 24

Покрокове пояснення: Якщо приметр 88 а бічна 32 можемо дізнатися суму двох бічних 32+32=64

Тепер можна знайти основу 88-64=24

Отвечает Николаев Илья.

Рішення: 32+32=64(см)

88-64=24(см)