Знайдіть похідну функції та обчисліть її значення якщо х=-1


Ответы на вопрос

Отвечает Жердев Лёша.

Ответ:

f'(x) =( 0*(1 - x) - 2*(-1))/(1 - х)² = 2/(1 - х)²

f'(-1) = 2/2² = 1/2

Пошаговое объяснение: