7.* Побудуй прямокутний три- кутник, у якого сторони прямо- го кута 3 см і 4 см. Знайди периметр

трикутника. Як побудувати прямокутний трикутник

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Денис.

Відповідь:

Р = 12 см,

Покрокове пояснення:

За т.Піфагора 3²+4²=9+16=25

√25=5см - третя сторона

3+4+5=12см - периметр трикутника