СРОЧНО ДАМ 100 Висоти паралелограма дорівнюють 8 см і 10 см. а сторона, до якої проведена менша

висота, дорівнює 20 см. Знайдіть другу сторону паралелограма.

Ответы на вопрос

Отвечает Бутчик Вася.

Ответ:

16 см

Пошаговое объяснение:

S=h*a

Где S - площадь, h - высота, a - сторона к которой проведена высота

Подставляем:

8 * 20 = 160 см2 = S

a = S/h

a = 160/10

a = 16 см

Отвечает Баймолдин Ерасыл.

Ответ:

Менша висота паралелограма  завжди проведена до більшої сторони, а більша висота навпаки!

Знайдемо площу паралелограма! S=ah₁=8*20=160 cм^2

Використовуючи ту ж саму формулу площі, знайдемо другу сторону

паралелограма.

в=S/h₂=160/10=16см

Відповідь :16 см

Пошаговое объяснение: