Задача четвертого класу 2021 года за чотири години три рибалки виловили 48 кг риби скільки

кілограмів риби виловив за 3 години один рибалка якщо сьогодні рибалка ловля однакову масу риби

Ответы на вопрос

Отвечает Житкеев Искандер.

Ответ:48÷4=12(за час)

12×3=36(за 3 час)

36÷3=12

Пошаговое объяснение:

Отвечает Рафиков Руслан.

Ответ:

12

Пошаговое объяснение:

48:4=12

12:3=4

4*3=12