Марічка й Оленка біжать назустріч одна одній на 100-метровій дистанції.Марічка пробігла 45 м,а

Оленка-37 м.Яка відстань між дівчатками?

Ответы на вопрос

Отвечает Печерица Людмила.
45+37= 82м пробігли назустріч одна одній
100-82=18
Відповідь : відстань між дівчатками 18 м
Отвечает Гавриленко Даша.

Ответ:18м

Пошаговое объяснение:

1)45+37=82(м)

2)100-82=18(м)