ширина прямокутника дорівнює 2/1/5 м а довжина у 3 рази більше знайдіть площу. ПОМАГИТЕ РЕШИТЬ. ДАЮ

40 БАЛОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Крылатая Луна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 2. 1/5 * 3 = 11/5 * 3 = 33/5 = 6. 3/5 (м) - длина

2) 2. 1/5 * 6. 3/5 = 11/5 * 33/5 = 363/25 = 14. 13/25 (м²) - площадь

Ответ: 14. 13/25 м²