На 1 січня 2012 р. в Україні проживало 47,3 млн. населення, в сільській місцевості- 15,4 млн; у

містах - 31,9 млн. Тетирорія країни 603,7 тис. км2. Знайти відсоток сільського і міського населення.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ариасеп Александр.

Ответ:

67,44%;   32,56%

Пошаговое объяснение:

47,3 млн ------ 100%

31,9 млн ------ х%

х=31,9*100:47,3=67,44% сільського населення

100 - 67,44 = 32,56%  міського населення