після того як туристи пройшли 3/5 запланованого шляху залишилося ще 10цілих 2/5км. Знайти

запланований шлях​

Ответы на вопрос

Отвечает Прохорова Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 1 - 3/5 = 5/5 - 3/5 = 2/5 (часть) пути осталось пройти

2) 2/5 = 10. 2/5 км

10. 2/5 : 2/5 = 52/5 : 2/5 = 52/5 * 5/2 = 52/2 = 26 (км) - запланировали пройти

Ответ: 26 км