Знайдіть обернене число для дробу 3/15​


Ответы на вопрос

Отвечает Булавин Максим.

Ответ:

Для числа 3/15 обратным будет число 5

Решение:

1: 3/15 = 1* 15/3 = 15/3 = 5

Отвечает Римарчук Діма.

Відповідь:

5

Покрокове пояснення:

скорочуємо дріб 3/15 поділивши числівник і займенник на 3. 3:3/15:3=1/5. залишилося перевернути дріб: 5/1, тобто 5