СРОЧНО! Човен має швидкість 2 2/3 км/год. Скільки кілометрів пропливе човен за 6 3/4 год?


Ответы на вопрос

Отвечает Томенюк Сільванка.

Ответ: 2 2/3*6 3/4=8/3*27/4=8*27/(3*4)=2*9=18 км.

Пошаговое объяснение: