. Учень прочитав 21 сторінку, що становить 3/13 книжки. Скільки сторінок у книжці?​


Ответы на вопрос

Отвечает Урманова Улбосын.

Пошаговое объяснение:

21 \div  \frac{3}{13}  = 21 \times  \frac{13}{3}  = 91

Отвечает Потехин Илья.

Ответ:

21:3\13=21*13/3=91

Пошаговое объяснение: