Першого дня продали 3/5 усіх планшетів, а другого - решту 130 планшетів. Скільки планшетів продали

за перший день? Ответ надо

Ответы на вопрос

Отвечает Дикий Владимир.

Ответ:

195

Пошаговое объяснение:

2/5 = 130

1/5=130÷2=65

1/5+1/5+1/5=3/5

3×65= 195

відповідь: першого дня продали 195 планшетів