1 Розв'яжи задачу за допомогою виразу. Щоб збудувати будинок, привезли 396 080 цеглин. Чверть усіх

цеглин вже використали. Скільки цеглин залишилося?​

Ответы на вопрос

Отвечает Панов Данил.

Ответ:

297060

Пошаговое объяснение:

396080-396080:4=396080-99020=297060