Помогите ПЖМЖМЖП СРОЧНО на будівництво привезли 375 тис цеглин прицьому бій встановив 3% для

побудови стіни використали 34% цілих цеглин скільки цілих цеглин залишилося?

Ответы на вопрос

Отвечает Пономарева Анастасия.

Спочатку треба визначити, скільки цеглин було використано для стіни.

Якщо прицьому було привезено 375 тис. цеглин, то кількість бою в цеглинах буде:

3% * 375 тис. = 0.03 * 375000 = 11250

Тепер можна визначити, скільки цілих цеглин було використано для стіни:

34% * 11250 = 0.34 * 11250 = 3825

Отже, було використано 3825 цілих цеглин.

Щоб знайти кількість цілих цеглин, які залишилися, треба від загальної кількості цеглин (375 тис.) відняти кількість цеглин, які було використано (3825):

375000 - 3825 = 371175

Отже, залишилося 371175 цілих цеглин.