Літак подолав 90 км зі швидкістю 15 км/хв, а гелікоптер — зі швидкістю 6 км/хв. На скільки хвилин

довше летів гелікоп- тер, ніж літак? Вираз:​

Ответы на вопрос

Отвечает Сасько Арина.

Відповідь:на 9 хв довше летів гелікоптер.

Покрокове пояснення:

1) 90:15=6(хв) - летів літак

2) 90:6=15(хв) - летів гелікоптер

3) 15-6=9(хв)

Відповідь: на 9 хв довше летів гелікоптер.