Периметр основи правильної трикутної піраміди дорівнює 18 см, а периметр бічної грані- 16 см.

Знайдіть площу бічної поверхні піраміди. даю 100б

Ответы на вопрос

Отвечает Соломахина Катя.

Ответ:

36 кв.см

Пошаговое объяснение:


Отвечает Нищий Сережа.

Ответ:

36см2

Пошаговое объяснение:

якщо периметр 16, то сторони рівнобедреного трикутника (бічна грань) дорівнює

16=2х+6

х=5 см

(6 см так как основа периметр 18 см(рівностор трикутник) сторони 18/3 = 6 см)

формула площі = половина периметра * апофема

апофему знайдемо з теореми піфагора SK = 25-9= корінь 16=4см

площа б.п= 9(півпериметр)*4=36 см2