б) Сашко і Дмитро йдуть по алеї назустріч один одному. Зараз між ними 200 м. Через скільки часу

вони зустрінуться, якщо швидкість Сашка 45м/хв, а швидкість Дмитра на 10 м кв більша?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шацкая Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

45+10=55м/хв швидк Дмитра

45+55=100м/хв оба

200÷100=2х

Отвечает Смирнов Евгений.
45+10=55м\хв ш. Дмитра
45+55=100м/хв двох
200:100=2 хв