решить задачу Тарас почистив 15 картоплин за 5 хв, а Діана 28 картоплин за 7 хв. У кого з друзів

більша продуктивність праці. На скільки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ерашов Олег.
1)15*5=75-Тарас
2)28*7=196-Диана
3)196-75=121
Ответ: Диана почистила на 121