Є 10 монет по 2 євро та 15 монет по 1 євро. Скількома різними способами можна сплатити 17 євро,

використовуючи лише ці монети? (Порядком монет при виплаті знехтувати.)​

Ответы на вопрос

Отвечает Максимова Алена.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

15×1+2=17

8×2+1=17

7×2+3×1=17

6×2+5×1=17

5×2+7=17; 4×2+9=17 ; 3×2+11×1=17; 2×2+13×1=17

8 способов