Мотоциклист проїхав 250 ем из них 16% вин проїхав за одну годину руху скильки ко проїхав

мотоциклист за одну годину?

Ответы на вопрос

Отвечает Абрарова Милена.

Ответ:

40

Пошаговое объяснение:

250·16/100=(5·16)/2=5·8=40 км проехал мотоциклист за один час.