Перша сторона прямоектника дорівнює 3 цілиї 9/10 см, а друга- у 2 цілих 3/5 менша, ніж перша.

Знайдіть периметр та площу прямокутника. народ, помогите, пж( оч срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Нуриева Алина.

Пошаговое объяснение:

Дано:

а=3 9/10 см

b - на 2 3/5 см меньше

Найти:

P=?

S=?

Решение:

P=2×(a+b)

S=a×b

b=3 9/10 - 2 3/5 = 39/10-13/5 = 39/10 - 26/10 = 13/10см

Р=2×(3 9/10 +13/10)=2×(39/10 + 13/10)= 2×52/10 = 52/5 = 10 2/5 см=10,4см

S=3 9/10 × 13/10 = 39/10 × 13/10 = 507/100см² = 5 7/100 см²=5,07см²

Ответ: 10,4см и 5,07см²