Відстань між двома містами на карті, масштаб якої 1 : 8 000 000, дорівнює 3,5 см. Обчисли відстань

між цими містами на місцевості. ПОЖАЛУЙСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Вайн Ксения.

Ответ:

28000000

Пошаговое объяснение:

8000000×3+(8000000:2)=24000000+4000000=28000000

Кожен см. Це 8000000, цілих см.3 це 24000000 і ще половина тобто 8000000:2=4000000