На матч із флорболу продали квитки на 70000грн.З них3/10 усіх грошей перерахували

безготівково,4/7решти коштів внесли через платіжний термінал, а решту готівкою.Скільки гривень каса отримала готівкою?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кантола Елизавета.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

70 000÷10×3=21 000грн безготивка

70 000-21000=49000грн решта

49000÷7×4=28000грн терминал

49000-28000=21000 грн каса

Отвечает Тян Соня.

Ответ:

46200 грн

Пошаговое объяснение:

знаходимо 3/10 з 70000 за допомогою пропорції

70000 - 1

х - 0,3

х=(70000*0,3):1=21000

знаходимо решту

70000-21000=49000

знаходимо 4/7 решти

49000-7/7(1)

х - 4/7

х=49000*4/7=2800

знаходимо скільки грошей отримала каса готівкою

70000-21000-2800=46200