Знайдіть довжину відрізка AC, якщо A(4;−3;1), C(8;1;3).3612624​


Ответы на вопрос

Отвечает Колесников Максим-Александрович.

Ответ:АС= з корня (8-4)^2+ (1+3)^2+ (3-1)^2=16+16+4=36

з корня 36 дорівнює 6

Відповідь :6.