Андрій прочитав 70 сторінок книжки, що становить 14/32 усієї книжки, скільки сторінок у книзі?


Ответы на вопрос

Отвечает Макаренко Елена.

Ответ:

70:14/32=70*32/14=5*32=160 сторінок

Пошаговое объяснение: