ТЕРМІНОВО!! Купили a зошитів по ціні 3 грн. За зошит і b ручок по ціні 4 грн. За ручку.Склади вираз

для обчислення кількості грошей, що заплатили за всю покупку. Знайди значення цього виразу,якщо а=8;b=6. Будь ласка вже.

Ответы на вопрос

Отвечает Ортуков Шахруло.

Ответ:

Вроде так

1)8×3=24

2)6×4=24

3)24+24=48(грн)

Ответ:48 грн всего заплатили