одна із сторін дорівнює 27см а друга у 3 рази меньше за першу третья сторона на 15 см більша за

другу знайди периметр трикутника пж срочно даю 100 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Шарипова Диана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

27 : 3= 9 см друга сторона

9 + 15 = 24 см третя сторона

Периметр трикутника дорівнює: Р= 27 + 9 + 24= 60 см

Отвечает Ахундов Рамир.

перша довжина -27 см

друга довжина -?, у 3 рази меньше за першу

третя довжина -? на 15 більше за другу

Периметр-?см

розв'язання

1)27 см :3=9 (см) - друга довжина

2)9+15=24 (см) - третя довжина

3)Периметр -

Пошаговое объяснение:

1) 27:3=9(см) друга довжина

2)9+15=24(см)

3) перимерт -27см+9см+24=60 см