СРОЧНО любчик і ростик кожних 5 хв відпилюють від колоди брусок завдовжки 2м.за скільки хвилин на

такі ж бруски буде розпиляної колоду завдовжки 10 м?​

Ответы на вопрос

Отвечает Isaeva Elizaveta.

Ответ:

25 хвилин.

Пошаговое объяснение:

5 хв = 2 м

х хв = 10 м

x = \frac{10*5}{2} = 25 хв

Отвечает Конголиди Лев.

Ответ:

25 хвил

Пошаговое объяснение:

5 хв = 2 м

х хв = 10 м

x = \frac{10*5}{2} = 25x=

2

10∗5

=25 хв