5) в актовій залі 420 місць. Скільки залишилось вільних місць, після того як 4 класи по 24 учні і 6

класів по 28 учнів у кожному зайняли свої місця в залі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Киров Дмитрий.

Ответ:

168

Пошаговое объяснение:

420- (4*24)- (6*26)= 420-96-156= 168