4. Якою була ціна товару, якщо при знижці 10% заплатили за нього 180 грн?​


Ответы на вопрос

Отвечает Гришин Кирилл.

Ответ:1800

Пошаговое объяснение:

1) 180 : 10 = 18

2) 18 Х 100 = 1800

Отвечает Кабылдин Дамир.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

100-10=90

180÷90×10=20грн 10%

180+20=200грн була