Відношення двох чисел дорівнює 1/5 Обчисли ці числа, якщо їх різниця дорівнює 0,64.ПРОШУУУ​


Ответы на вопрос

Отвечает Гамова Ирина.

Відповідь:

0,16 и 0,8

0,8-0,16=0,64.

0,16/0,8=1/5