За перший місяць відремонтували 3/20 всієї дороги, за другий 2/15, а за решту 86км.​


Ответы на вопрос

Отвечает Волосевич Анна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3/20 + 2/15= 9/60 + 8/60=17/60 відремонтували за два місяці

1 - 17/60= 43/60 решта

86 км - 43/60

х км    - 1

х = 86 : 43/60= 86 : 43 * 60= 120 км довжина всієї дороги