під час туристичних змагань із двох сіл назустріч один одному одночасно вийшли два туристи зі

швидкостями 5 км/год і 4 км/год. Через скільки годин вони зустрілися, якщо відстань між селами 5,4 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Потапов Рамин.

Ответ:

0,6 год

Пошаговое объяснение:

1) 5+4=9(км/год) - загальна швидкість

2) 5,4:9=0,6(год)