Розв'яжи задачу. Після того як із коробки взяли 7 цукерок, у ній залишило- ся ще 9. Скільки цукерок

було в коробці спочатку? помогіть пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Кондратьева Александра.

Ответ:

Спочатку у коробці було 16 цукерок

Пошаговое объяснение:9+7=16

Отвечает Лягина Леся.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Было изначально = х

х - 7 = 9

х = 9 + 7

х = 16

Ответ: 16 конфет