4. Розв'яжи задачу. Коробки сірників пана Сірниченка завжди повні: ви- користавши сірник, він кладе

його назад до коробки. Якщо у пана Сірниченка є 8 коробок, по 45 сірників, і п'ята частина усіх сірників використані, то скільки невикористаних сірників залишилося у коробках? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Плюсков Владимир.

Ответ:

1) 45*8=360 - всього сірників

2) 360:5=72 - використанних сірників

3) 360-72=288 - не використанних сірників

Пошаговое объяснение: