9. (2 бала) Захисний чохол для смартфона коштував 250 грн. Якою стала його ціна після знижки у 16

%? (розв'язати за допомогою пропорції)​

Ответы на вопрос

Отвечает Лучина Елизавета.

Ответ:

210

Пошаговое объяснение:

250:100=2,5(грн)1 процент

2,5*16=40(грн)16 процентов

250-40=210(грн)цена после скидки

ответ:210 гривень

Отвечает Нарыжный Никита.

Ответ:

250грн   -     100%

     х грн    -     84%

250/х=100/84

х= (250*84)/100=210

х=210

Пошаговое объяснение: