Найдите площадь триугольника ABC его одна сторона 5 см а высота 6 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Быч Юля.

Ответ:     15 см² .

Пошаговое объяснение:

    Якщо в умові задачі   сторона а = 5 см , а  висота  трикутника ,

  проведена до цієї сторони ,  h = 6 см , тоді його площу знайдемо

  за формулою :  S Δ = 1/2 *a *h ;   S Δ = 1/2 *5 *6 = 15 ( см² ) .