Розв'яжи задачу. Олесь із татом на канікулах побудували у Варшаві.Який шлях вони подолали,якщо

їхали на автомобілі зі швидкістю 55км/год?Дорога із Львова до Варшави зайняла 7 год.

Ответы на вопрос

Отвечает Березин Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

якщо враховувати що вони їхали з львова і треба порахувати відстань тульки туди то:

1)55*7=385(км) - шлях Олеся з татом до варшави.

Відповідь: шлях олеся з татом з львову до варшави складає 385 кілометрів.

якщо враховувати що треба порахувати дорогу туди і назад, то:

1)55*7=385(км) - шлях Олеся з татом до варшави;

2)385*2=770(км) - шлях олеся з татом з львову до варшави і назад.

Відповідь: шлях Олеся з татом з львову до варшави і назад в львів складає 770 кілометрів.