Задача 1. Складіть рівняння кола з центром у точці М(-3;5) і з радіусом, що дорівнює 3. Побудуйте

це коло.

Ответы на вопрос

Отвечает Евсеев Дмитрий.

Ответ:

(х+3)² + (у-5)² = 9

Пошаговое объяснение:

Скористаємося формулою рівняння кола:

(х-а)² + (у-в)² = R²;  а=-3;  в=5;  R=3/

(х+3)² + (у-5)² = 9