Дано вектори m (4;-3)і n(-2;1).Знайдіть кординати вектора: а) m+n; б) n-m. обчисліть |n-m|.​


Ответы на вопрос

Отвечает Цырулик Катя.

m (4;-3),  n(-2;1)

m+n (4+(-2); -3+1)

m+n (2; -2)

n-m=n+(-m)

-m(-4;3)

n-m (-2-4; 1+3)

n-m (-6; 4)

|n-m| = √((-6)²+4²) = √(36+16) = √52 = 2√13